O nás

Náš útulný masážny salón, v ktorom si môžete vychutnať originálnu Thajskú masáž sa nachádza v bratislavskom Ružinove. No a prečo sme ho nazvali „MAITHAN“? 

No ono je to v podstate veľmi jednoduché. Nechali sme sa inšpirovať malým, pokojným, thajským ostrovom „Mai Thon", ktorý je známy svojimi jedinečnými koralmi, krištáľovo čistou vodou, krásnymi plážami a relaxačnou atmosférou. 

Ako sa hovorí, nájdete na ňom „svoj raj na zemi“. No a práve pokoj, relax a kúsok spomínaného „raja na zemi“ Vám chceme priniesť aj v našom masážnom salóne, kde sa „ukrýva Vaše šťastie“.


Pravdou ale je, že v posledných rokoch je to v hlavnom meste našej krásnej krajiny veľmi komplikované voľnými parkovacími miestami. No pokiaľ sa objednáte na originálnu Thajskú masáž do nášho salóna, bude pre Vás pripravené jedno z našich dvoch parkovacích miest

Suma sumárum, jediné čo teda musíte spraviť, je vyhradiť si čas pre seba, objednať sa a zveriť sa do rúk našich odborníčok

Pre viac informácii a noviniek nás sledujte na sociálnych sieťach Facebook a Instagram. 

Zobraziť ponúkané služby

Thajská masáž v najlepších rukách

Lisa

Thajská masérka

Lisa je naša vášnivá thajská masérka. Jej hlavným cieľom je pomáhať klientom zlepšiť ich fyzický aj duševný stav pomocou tradičnej thajskej masáže.

Marry

Thajská masérka

Marry je naša profesionálna masérka s niekoľkoročnou skúsenosťou v thajskej masáži. Jej jemné ruky dokážu účinne zmierňovať bolesť a stres.